Doradca Klienta

Oferta pracy za: 5 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat
Publikacja:ID: 47806
Kategoria:Praca » Finanse i bankowość
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Zakres obowiązków:

• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów na lokalnym rynku

• nawiązywanie współpracy z klientami

• dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i standardy sprzedaży

• zapewnienie wysokiej jakości obsługi, zgodnej ze standardami

Oczekiwania:

• doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

• znajomość produktów bankowych oraz lokalnego rynku

• orientacja na osiąganie wysokich wyników sprzedaży

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• profesjonalne, bezpłatne szkolenia

• stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

pracę od poniedziałku do piątku

• niezbędne narzędzia pracy

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś ukierunkowany na rozwój w strukturach naszej instytucji złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

Tagi:, , , , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 030Oglądalność: 10
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?
+48.987654321