Najnowsze publikacje

Lista ogłoszeńdzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Opiekun/ki osób starszych w Niemczech
Opiekun/ki osób starszych w Niemczech4 500.00 PLN

Zapraszamy do współpracy w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech: - legalna i bezpieczna praca dla Opiekunek i Opiekunów - uczc... czytaj dalej »

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
Opieka nad osobami starszymi w Niemczech5 000.00 PLN

Zapraszamy do współpracy w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech: - legalna i bezpieczna praca dla Opiekunek i Opiekunów - uczc... czytaj dalej »

Dodatkowy dochód - praca zdalna!
Dodatkowy dochód - praca zdalna!500.00 PLN

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze? Poprawić swój stan finansów? Jeżeli tak - to ta oferta jest skierowana do Ciebie! Nie przeocz tej szans... czytaj dalej »

Opiekunka do osób starszych Niemcy 1500 Euro
Opiekunka do osób starszych Niemcy 1500 Euro8 000.00 PLN

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania! Twoje zadowolenie – Naszym celem! Oferujemy: - Legalne zatrudnienie... czytaj dalej »

Koordynator sprzdaży/ Team Lider
Koordynator sprzdaży/ Team Lider3 500.00 PLN

Koordynator sprzedaży/Team Lider Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Koordynator sprzedaży/Team Lider w jednym z naszych krakowskich oddziałó... czytaj dalej »

Sprzedawca/ Handlowiec - od zaraz
Sprzedawca/ Handlowiec - od zaraz3 200.00 PLN

Szukasz pracy? Chcesz podjąć współpracę w młodym dynamicznie rozwijającym się środowisku? Martwisz się, że nie masz doświaczenia i sobie ni... czytaj dalej »

Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży3.00 PLN

W ramach nowych projektów handlowych szukamy dla naszych partnerów biznesowych osób do oddziału w Krakowie. Co jest dla nas ważne: - doświ... czytaj dalej »

Praca w Holandii
Praca w Holandii7 000.00 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs Sp. z o.o. (nr cert. 20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób zmotywowanych do pracy ... czytaj dalej »

Pilnie poszukiwani pracownicy remontowo-budowlani!
Pilnie poszukiwani pracownicy remontowo-budowlani!9 000.00 PLN

praca w Niemczech! PILNE!!!: Pracownicy remontowo - budowlani budowlańcyY: murarz, zbrojarz, cieśla, koparka, żuraw spawacz, elektryk, hydra... czytaj dalej »

Poszukiwana opiekunka osób starszych!
Poszukiwana opiekunka osób starszych!7 000.00 PLN

Firma Monimed24 rozpoczyna rekrutacje na stanowisko opiekunka osób starszych. Jeżeli szukasz pracy oraz znasz język Niemiecki w stopniu pods... czytaj dalej »