Najnowsze publikacje

Filtrowaniedzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Lista ogłoszeń
Opiekun/ki osób starszych w Niemczech
Opiekun/ki osób starszych w Niemczech 4 500.00 PLN

Zapraszamy do współpracy w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech: - legalna i bezpieczna praca dla Opiekunek i Opiekunów - uczc... czytaj dalej »

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
Opieka nad osobami starszymi w Niemczech 5 000.00 PLN

Zapraszamy do współpracy w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech: - legalna i bezpieczna praca dla Opiekunek i Opiekunów - uczc... czytaj dalej »

Pracownik biurowy z elementami logistyki
Pracownik biurowy z elementami logistyki 20.00 PLN

Innowacyjne Centrum Rozwoju realizuje projekt współfinansowany z Europejskiego funduszu społecznego „Nie czekaj - zacznij zmiany na lepsze” ... czytaj dalej »

Specjalista ds. kadr i płac
Specjalista ds. kadr i płac 4 000.00 PLN

OBPON ogłasza rekrutację Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawny... czytaj dalej »

Praca w Przemyślu - Recepcjonistka w Salonie Fryzjerskim
Praca w Przemyślu - Recepcjonistka w Salonie Fryzj... 1.00 PLN

Renomowana Firma - OBPON ogłasza rekrutację Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby o... czytaj dalej »

Pracuj jako spawacz  w Czechach!!
Pracuj jako spawacz w Czechach!! 5 000.00 PLN

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dw... czytaj dalej »

Pracuj jako SPAWACZ w Niemczech! Atrakcyjne warunki!!
Pracuj jako SPAWACZ w Niemczech! Atrakcyjne warunk... 5 000.00 PLN

Jesteś spawaczem i szukasz dobrze płatnej pracy? Niemiecka firma produkcyjna z siedzibą w Aachen, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiąza... czytaj dalej »

Canada/USA Immigration
Canada/USA Immigration 1.00 PLN

Pomożemy w pozyskaniu zatrudnienia w Stanach Zjednoczonych lub w Kanadzie osobom szukającym pracy fizycznej jako budowlaniec, mechanik samoc... czytaj dalej »

Praca za granicą-Niemcy, Austria, Szwajcaria - różne zawody
Praca za granicą-Niemcy, Austria, Szwajcaria - róż... 0.01 PLN

Agencja Zatrudnienia MJB Company poszukuje chętnych osób do pracy na za granicą. Poszukujemy: - budowlańców - hydraulików - magazynierów -... czytaj dalej »

Praca w Holandii
Praca w Holandii 7 000.00 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs Sp. z o.o. (nr cert. 20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób zmotywowanych do pracy ... czytaj dalej »