Specjalista ds. Sprzedaży
Oferta pracy2 500.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 201090
Kategoria:Sprzedaż, obsługa klienta
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Lokalizacja: Śląsk, Dolny Śląsk

Zakres obowiązków:

• analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

• budowanie relacji z klientami

• obsługa bieżących potrzeb klienta

Oferujemy/zapewniamy:

• umowę o pracę

pracę w zgranym, energicznym zespole

• szkolenie produktowe

• premie za wyniki

• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy (do użytku, także poza godzinami pracy)

Oczekujemy:

• umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

• zaangażowania

• samodzielności i inicjatywy

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w branży chemicznej

Tagi:, , , , , , , ,

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!